1pxProducenci

1pxNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Astell & Kern AK120 II

Przenośne audio
7299
PLN
Astell & Kern AK120 II
Astell & Kern AK120 II
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
4 dni
Cena: 7 299,00 zł
Cena netto: 5 934,15 zł
szt.

Cechy:

  • pojedyńczy DAC Cirrus Logic CS4398 pracujący w trybie DUAL + zbalansowane wyjście słuchawkowe
  • obsługa formatu 5.6MHz DSD

  • funkcja USB DAC dla PC / MAC (USB Audio Class 1.0 - 24 bit / 96kHz)

  • Wi-Fi ze streamingiem MQS (wymaga aplikacji zainstalowanej na serwerze)

  • aktualizacja oprogramowania przez Wi-Fi
  • 10 krokowy equalizer ze skokiem 0.5 dB

  • pamięć: 128GB
  • ekran dotykowy 3.31 AMOLED
  • slot na kartę pamięci microSD 128GB

Specyfikacja techniczna

Wbudowana pamięć flash: 128GB
Kontrola tonów:  TAK
Stosunek sygnał/szum:  116dB
Zniekształcenia THD:  0.0007%
Pasmo przenoszenia:  20 - 20.000Hz
Separacja kanałów: 130dB
Napięcie wyjściowe: Unbalance 2.1Vrms / Balance 2.3Vrms
Impedancja wyjściowa: 1 0hm / 2 ohm
Wyjście słuchawkowe:
  • 3.5mm mini jack
  • 2.5mm micro jack
Inne złącza: USB
Regulacja głośności: TAK
Etui ochronne: TAK
Formaty audio:
  • AAC
  • APE
  • AIFF
  • ALAC
  • FLAC
  • MP3
  • OGG Vorbis
  • WAV
  • WMA
  • DFF (DSD)
  • DSF
Obsługiwane słuchawki: Do 100 Ohm
Obsługa kart pamięci: MicroSD 128GB
INNE: Wyświetlacz: 3.31inch WVGA (480 x 800) AMOLED Touchscreen
:: Obudowa: aluminium Stone Silver
:: AIFF : 8kHz ~ 192kHz (8/16/24bits per Sample) / DSD : DSD64 (1bit 2.8MHz), Stereo / DSD128 (1bit 5.6MHz), Stereo
:: Obsługiwane systemy: Windows XP, Windows 7,8 (32/64bit), MAC OS X 10.7
:: Wyjście optyczne 3.5mm
:: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GHz) / Bluetooth 4.0
Zużycie prądu: 3,250mAh 3.7V Li-Polymer Battery
Wysokość: 11.1cm
Szerokość: 5.5cm
Głębokość: 1.49cm
Waga: 177g
Gwarancja: 24 miesiące
Przetwornik DAC:  Cirrus Logic CS4398

Opinie o produkcie (0)

1pxProdukt dnia

Hegel ROST Hegel ROST 10 990,00 zł

1pxPromocje

Focal Electra 1038 BE - dealer Szczecin Focal Electra 1038 BE - dealer Szczecin 15 000,00 zł 19 999,00 zł
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl